یکی از امکانات فوق العاده نرم افزار رویت ، بخش مدلسازی پارامتریک parametric design هست که البته در این نرم افزار به curtain system یا همان مدلسازی پوسته ای مشهور هست.

تصویر 1- نما

توصیه می کنم اگر می خواهید در این مورد اطلاعات بیشتری بدست بیاورید ادامه مطلب را بخوانید .

اگر با بخش پیشرفته این نرم افزار کار کرده باشید مسلما قسمت mass modeling را مشاهده کرده اید و مدلهایی را هم در این بخش ساخته اید .

اما عده ای از دوستان اطلاع ندارند که در همین بخش مدلسازی ، مدلهایی را می توان ساخت که پس از ساخت آن مدل ، کنترل و تغییرات فوق العاده راحت خواهد بود ، تا این حد که به جرات می توان گفت مدلسازی اتوکد و تری دی مکس (البته در بخش معماری و ساختمان) باید در برابر این بخش مدلسازی رویت سر تعظیم فرود آورد .(البته منظور من این نیست که مدل سازی رویت از مدلسازی اتوکد و تری دی مکس قوی تر هست بلکه مجددا ذکر می کنم در بخش مدل سازی پوسته ای یا همان مدل سازی پارامتریک ، رویت از اتوکد و تری دی مکس قویتر هست.)

برای اینکه قضیه مقداری روشن تر بشود تصاویر زیر را که با همین امکانات در رویت مدلسازی و رندر شده است را ببینید.

تصویر 2- پرسپکتیو

ادامه مطلب

هاست ایران | هاست رایگان

دانلود نرم افزار Autodesk Revit v2020.0.1 x64 – WIN

طراحی پارامتریک با رویت parametric design in revit

مدلسازی ,بخش ,رویت ,، ,مدل ,هست ,در این ,بخش مدلسازی ,اتوکد و ,و تری ,نرم افزار

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

http://thesispublication.com فروشگاه سرامیک لوکس دی جی 24 پیشرفت برای شما است... نمایندگی رسمی بیمه سامان شهرستان نجف آباد در آشپزخانه‌تان با خیالی آسوده آشپزی کنید ارزان ترین و محبوب ترین فروشگاه محصولات آرسی کشور علی شیرازی دمنوش آرامش اعصاب در اصفهان اللهم عجل لولیک الفرج